Określam się Peter(Piter) natomiast istnieję skromnym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) również jestem nieufnym chłopakiem lat 17 o zbawiennej budowie ciała dzięki uczeniu parkour. Zaprezentuję wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że idziemy nad śmierci co mnie mocno ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie istniał też mogłem traktować na świetne przyjaciółki i wypatrywać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że podróżujemy do Studni Morskiej na tydzień. Po rozległej a nieatrakcyjnej podróży udaliśmy się do kolegach, jacy tam istnieli.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było super, słońce świeciło, fale nanosiły się o koniec, a piasek jak stale istniał niewrażliwy. Mój znajomy oraz ja zaczęliśmy wystawiać w kulę, po trochę sekundach wpadła nam piłka za ekran, opuścił także przeprosiłem a w współczesnym etapie serce zapomniało mi bić, ziemia się zatrzymała, zaś mi było duszno. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, piękna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tyłek również okrutne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie cenię wygrywać w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać spośród taką fascynującą osobą w piłkę to niby odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała jako mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła również poczęli stawiać. Po skończonym dniu na plaży pojechaliśmy na lody a spacer. Zachowałeś z niej punkt telefonu i namiary dokąd się zatrzymała oraz wcale jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, jednakże jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do kolegów, natomiast do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, pobrał a zaaranżowałem się z nią na marsz wieczorem po plaży, skoro właśnie szli, co każdy czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na jakiś film, albo uzupełnienia w aktualnym charakterze. Zatelefonowałam do rodziców i polecieli. W budynku walczyliśmy film (horror) oraz położyliśmy się na wyciąganej wersalce, po opinii co raz około siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka natomiast postawił się obok niej. Rejestrowała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.