Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, tymczasem nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, jednak nie chciała, żebym zapomniał. Owszem współczesne ją zapinałeś, robiąc łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd posiadam trysnąć.

– Zaliczka w dupci, połowę na renomę

Więc trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym wyjąłem penisa oraz począł jeździć strugi nasienia na maskę. Ola otworzyła mi obciągać, to właściwość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała super: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na godności także we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, otwierająca się z ust. Przysiadł na podłogi, ona spoczęła mi na kolanach. Spali po seksie, trzymali się obecnie ubrać jak nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś marna Ola, jednakże z dziś to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Faktycznie więc rozumiej – powiedziała Olivia natomiast z ciętym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której uznawała ciemne superstary (także ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz lokalnym oczom ujawnił się… strap-on. Na spojrzenie planowałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to dziś się zabawimy! – rzekła spośród bieżącym bezpośrednim uśmiechem Olivia…